top of page

KOLUMBIE

leden 2024, leden-březen 2025

Pestrý aktivní výlet  s treky v pralese i ke sněhovým vrcholkům v krásné zemi s milými lidmi.

Kolumbie je velice rozmanitou a krásnou zemí, která si doposud uchovala svou turistickou nedotčenost díky své špatné pověsti. V uplynulých letech jsem tuto  zemi sedmkrát navštívil. Osobně ji považuji za jednu z nejbezpečnějších zemí v J.Americe (společně s Chile  a Argentinou) a také za jednu z  nejmilejších. Budete překvapeni, jak dalece je vzdálen každodenní život představě, kterou o této zemi máme, jak milým národem kolumbijci jsou!
Nechte se zlákat a budete-li chtít, možná i Vy budete brzy chodit po divokých a dechberoucích Andách, funět přes kamenitá i zasněžená horská sedla, poslouchat v autobusech hlučnou jihoamerickou hudbu, koupat se ve vlnách  Karibiku, potit se  v deštném pralese cestou ke Ztracenému městu, pozorovat kolibříky, jezdit na koních mezi políčky s kávou či na raftu po divoké řece Suarez.
Toto je cesta pro dobrodružné povahy. Cesta, na kterou budete rádi vzpomínat!


Leden 2024, leden -březen 2025 (2 cesty garantované)   cca 21-24 dnů,
Náklady : náklady cca. 50 tis. + letenka cca. 20-28 tis. 
Highlights:  Trek pralesem ke Ztracenému městu-Ciudad Perdida se zajímavými indiánskými komunitami Kogi, Wiwa, odpočinek na karibských plážích v NP Tayrona, trek a výstup na sněhové vrcholky v Cocuy či n.p. Los Nevados, rafting V+ na řece Suarez či na řece Magdalena, výlet na koních, nejvyšší palmy světa ve Valle de Cocora či předkolumbovské sochy v San Augustinu, Muzeum zlata v Bogotě a mnoho dalšího... 
Náročnost cesty: pestrá aktivní cestovatelská cesta s trekovými výletními dny. Účastníci by měli být průměrně fyzicky zdatní, zvyklí na spaní v prostých horských noclehárnách, zvyklí na nepohodlí kempování či delších autobusových přesunů i horkých dnů.


123-456-7890

KOLUMBIE
bottom of page